تعمیرات دستگاه تزریق پلاستیک

تعمیرات دستگاه تزریق پلاستیک

دستگاه تزریق پلاستیک 200 گرمی

تعمیرات دستگاه تزریق پلاستیک

تعمیرات دستگاه تزریق پلاستیک ، نمایندگی تعمیرات دستگاه تزریق پلاستیک ، دستگاه تزریق پلاستیک ، تعمیرات هیدروموتور ، قطعات هیدروموتور برخی از این سیستم ها ممکن است بر روی دستگاه های هیدرولیکی ارور دهند.این مسئله می تواند دلایلی مختلفی داشته باشیدکه باید مورد بررسی و تعمیر قرار گیرد. ممکن استیکی از دلایل ارور دهی دستگاه های تزریق پلاستیک، هماهنگ نبودن با سیستم هیدرولیکی باشد.یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است دستگاه های تزریق برای سیستم های هیدرولیکی به بار آورد، افت فشار باشد.این مسئله نیاز به تعمیرات دستگاه تزریق خواهد داشت.در غیر این صورت ممکن است به سیستم های هیدرولیکی صدمه وارد شود.

هیدرولیک تهران تامین کننده پمپ هیدرولیک ، هیدروموتور ، دستگاه تزریق پلاستیک

تعمیرات پمپ هیدرولیک سروویی پذیرفته میشود

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

شماره تماس : 02133308914

شماره همراه : 09121444085

 

برای انجام تعمیرات دستگاه تزریق پلاستیک باید تمامی بخش های عملگرای بیرونی و تاپ دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. شاید در برخی از موارد این سیستم ها به دلایل بیرونی دچار مشکل شده باشند. که نیازی به باز کردن تجهیزات آنها نباشد. اما اگر سنسورهای دستگاه های تزریق پلاستیک آسیب دیده باشند، باید تعمیرات داخلی این سیستم ها را آغاز نمایید.

نمایندگی تعمیرات دستگاه تزریق پلاستیک

چه دلایلی ممکن است منجر به بروز افت فشار در دستگاه های تزریق سیستم های هیدرولیکی شود؟برای پاسخ به این سوال باید بیام نماییم که اگر در دستگاه های هیدرولیکی از شیر های هیدرولیکی با کیفیت پایین استفاده شود،یا این که اصول نگهداری در این سیستم ها رعایت نشود، منجر به بروز افت فشار در سیستم های هیدرولیکی می گردد.همین مسئله مشکلاتی را برای دستگاه های تزریق به بار خواهد آورد که نیاز به تعمیرات دستگاه تزریق خواهد بود.علاوه بر آن اگر در سیستم های هیدرولیکی از روغن های نامناسب استفاده شود، دستگاه های هیدرولیکی دچار نشتی داخلی می شوند.

دستگاه تزریق پلاستیک

پس از آن خوردگی در اسپول های هیدرولیک افزایش یافته و عدد اسیدی روغن موجود در سیستم بالا می رود. که همین مسئله نیز منجر به افت فشار و نیاز به تعمیرات دستگاه تزریق پلاستیک خواهد شد. برای پیشگیری از تمامی این مشکلات باید قطعه معیوب در سیستم های هیدرولیکی یا شیر پیلوت فشار شکن عیب یابی شده و سپس مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت دارای اختلاف

پمپ هیدرولیک دنده ای دنده ، داخلی از یک چرخدنده محرک خارجی که درون یک چرخدنده داخلی حلقه ای قرار گرفته ، ساخته شده است. با گردش چرخدنده ها ، به دلیل دور شدن دندانه ها از یکدیگر ، مکش ( به دلیل انبساط حجم ) ایجاد شده و سیال به واسطه فشار هوا به درون پمپ رانده می شود. در این پمپ نیز ، سیال در فضای بین دندانه ها و دیواره هلالی جابه جا شده و از دریچه خروجی پمپ خارج می گردد. دیواره هلالی ، دندانه های چرخدنده داخلی را آب بندی می کند. به دلیل نوع طراحی ، این پمپ ها را نمی توان با حجم جابجایی قابل تنظیم ساخت.

قسمت اصلی بدنه و روتو

پمپ هیدرولیک پره ای از دو قسمت اصلی بدنه و روتور تشکیل شده است. پره ها در شیارهای روتور جای گرفته اند و در این شیارها به صورت شعاعی می لغزند. روتور با خار به شفت اصلی پمپ متصل شده است و به همراه آن می چرخد. با گردش روتور ، پره ها به دلیل نیروی گریز از مرکز ( که گاهی اوقات با نیروی فنر یا فشار سیال نیز تقویت می شود ) به دیواره داخلی بدنه پمپ می چسبند. روتور نسبت به بدنه پمپ به صورت خارج از مرکز قرار گرفته است و بنابراین به هنگام چرخش روتور ، پره ها به داخل و خارج جابه جا می شوند. به هنگام گردش روتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *