تعمیرات سیلندر ماردون

تعمیرات سیلندر ماردون

تعمیرات سیلندر ماردون

تعمیرات سیلندر ماردون

تعمیرات سیلندر ماردون ، نمایندگی تعمیرات سیلندر ماردون ، تعمیر سیلندر ماردون ، تعمیرات هیدروموتور ، قطعات هیدروموتور ، تعمیرات پمپ هیدرولیک نوار زمان بر اساس این حقیقت که فرایند در دوره‌ی زمانی مشخصی به درستی کار کرده است، بنا شده است. بنابراین باید یک تغییر قابل شناسایی یا تغییری که فرایند را ناگهانی دچار مشکل کرده است، وجود داشته باشد. هدف شناسایی این تغییرات و تصحیح آنها است که در نهایت موجب بازگشت فرایند به حالت کنترل شده می‌شود. ساخت فرایند نوار زمان باید از دوره‌ای آغاز شود که فرایند پایدار باشد و گاهی در شرایطی پایان می‌یابد که مشکلی در فرایند ملاحظه می‌شود. تمام شرایط حتی بی‌ارتباط‌ترین موارد با فرایند باید در نوار زمان لیست شوند. نوار زمان پس از تکمیل، ابزار مفیدی برای شناسایی مشکل ایجاد شده در فرایند خواهد بود.

هیدرولیک تهران تامین کننده پمپ هیدرولیک ، هیدروموتور ، دستگاه تزریق پلاستیک

تعمیرات تعمیرات سیلندر ماردون پذیرفته میشود

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

شماره تماس : 02133308914

شماره همراه : 09121444085

باید در نظر داشت که همه‌ی اتفاقات بلافاصله مشکل آفرین نیستند. در بعضی از موارد قبل از اینکه مشکل قابل توجه شود، یک دوره کمون و نهفته وجود دارد که مسلماً فرایند عیب‌یابی را پیچیده می‌کند؛ در نظر داشتن این نکته و اجتناب از نتیجه‌گیری سریع بسیار مهم است. جالب است بدانید موردی مشاهده شده که خوردگی شدید یک خط اکستروژن در نتیجه‌ی مشکلی بوده که چهار ماه پیش اتفاق افتاده است. ساییدگی تا حدود چهار ماه بعد که یک خوراک‌گیر جدید نصب شد، قابل توجه نبوده اما ناگهان پس از نصب خوراک‌گیر جدید مارپیچ پس از 48 ساعت دچار ساییدگی شدید شده است.

نمایندگی تعمیرات سیلندر ماردون

شکل زیر مثالی از یک نوار زمان که مرتبط با مشکل ژلینگی است را نشان می‌دهد. در ساخت نوار زمان، فرایندکار یا مسئول فنی باید از ثبت تمام وقایعی که ممکن است فرایند را تحت تاثیر قرار دهد مطمئن شود. مواردی مانند قطعی برق، نصب یک مارپیچ جدید یا تعمیر آن، یا بچ نامبر جدید یک رزین یا ماده اولیه لزوماً باید در لیست گنجانده شوند. موارد دیگری (مانند ساخت چیزی در محیط کار، تغییر شرایط جابجایی مواد، نگهداری سیستم آب، آموزش کارکنان و یا نوسانات برق) از اهمیت کمتری برخوردارند اما ممکن است فرایند را تحت تاثیر قرار دهند.

تعمیر سیلندر ماردون

وقتی مشکلی در اکسترودر ایجاد می‌شود، در دست داشتن اطلاعات درست و کامل از شرایط دستگاه بسیار مهم است. اکسترودر باید به خوبی نگهداری شود، و سوابق این نگهداری‌ها برای ارزیابی قسمت‌های مختلف ماشین باید در اختیار سرپرست قرار گیرد. به منظور اطمینان از عملکرد صحیح ماشین، نحوه نگهداری ارائه شده توسط سازنده‌‌ی دستگاه همواره باید اجرا گردد.سیلندر و مارپیچ در گذر زمان ساییده می‌شوند. سرعت سایش به عوامل زیادی بستگی دارد. مارپیچ‌های یک اکسترودر می‌توانند از چند هفته تا چند سال عمر کنند. برای پیش بینی طول عمر سیلندر و مارپیچ باید قطر داخلی (ID) سیلندر و قطر خارجی (OD) مارپیچ بر اساس یک برنامه‌ی مدون، حداقل یک بار در سال، اندازه‌گیری شوند. با کنترل این اندازه‌‌ها، زمان تعویض سیلندر و مارپیچ قابل پیش‌بینی است که در نهایت به جلوگیری از اتفاقات ناخواسته و کاهش مشکلات کمک می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *