تعمیرات پمپ هیدرولیک

تعمیرات پمپ هیدرولیک

تعمیرات پمپ هیدرولیک

تعمیرات پمپ هیدرولیک

تعمیرات پمپ هیدرولیک ، تعمیر پمپ هیدرولیک ، نمایندگی تعمیرات پمپ هیدرولیک ، دستگاه تزریق پلاستیک ، تعمیرات هیدروموتور ، قطعات هیدروموتور پمپ تعبیه کردن یک مکانیزم تغییر دهنده زاویه سواش پلیت پشت پیستون ها ، می توان حجم جابه جایی یک پمپ را تغییر داد. این مکانیزم در واقع کورس حرکت هر پیستون را تغییر می دهد. زاویه سواش پلیت را در این پمپ می توان با استفاده از یک پیستون تنظیم کننده ، کنترل کرد.زمانی که محور سواش پلیت نسبت به محور شفت دارای زاویه باشد ، حجم جا به جایی پمپ افزایش می یابد. در صورتی که محور سواش پلیت با محور شفت در یک راستا باشد ، در این حالت پیستون ها اصلا جابه جا نمی شوند وبنابراین حجم جابه جایی پمپ صفر است

هیدرولیک تهران تامین کننده پمپ هیدرولیک ، هیدروموتور ، دستگاه تزریق پلاستیک

تعمیرات تعمیرات پمپ هیدرولیک پذیرفته میشود

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

شماره تماس : 02133308914

شماره همراه : 09121444085

 

.پمپ پیستونی کمر خمیده : در این نوع پمپ هیدرولیک ، شفت اصلی پمپ ، پیستون ها و بارل با هم می چرخند. ولی در این نوع پمپ ، به جای سواش پلیت ، بارل به صورت زاویه دار قرار گرفته است. طول کورس حرکت پیستون ها ، با تغییر زاویه بین شفت اصلی پمپ و بارل تغییر می کند. زاویه بارل از طریق جابه جایی ولو پلیت قرار گرفته بر روی درب پمپ توسط مکانیزم رگلاتور و پیستون تعبیه شده درون درب پمپ تغییر می کند.

تعمیر پمپ هیدرولیک

صفحه کنترل (7) دارای دو شیار لوبیایی شکل است که مکش (آبی) و تخلیه (قرمز) سیال از طریق آنها صورت می گیرد. انتهای درام به صورت کروی طراحی شده و روی صفحه کنترل قرار می گیرد. میله های اتصال مخروطی شکل(6) ،گشتاور شافت را بدون سایش با سطح داخلی درام ،به پیستون ها و درام انتقال می دهند. نیرو های عرضی درام توسط پین مرکزی(8) جذب می شوند.

نمایندگی تعمیرات پمپ هیدرولیک

پمپ هیدرولیکی پیستونی محوری با محور مایل هرگاه شافت (2) بچرخد (عملکرد پمپ)، درام (4) نیز به واسطه پیستون ها (5) و میله های اتصال (6) می چرخد.از آنجا که پیستون ها ،توسط میله های اتصال ، به فلنج متصل می باشند(اتصال مفصلی) ،با گردش شافت ،پیستونها یك حرکت رفت و برگشت را درون درام انجام می دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *