دستگاه تزریق پلاستیک

دستگاه تزریق پلاستیک

دستگاه تزریق پلاستیک 150 گرمی

دستگاه تزریق پلاستیک

دستگاه تزریق پلاستیک ، نمایندگی دستگاه تزریق پلاستیک ، فروش و تامین دستگاه تزریق پلاستیک ، دستگاه تزریق پلاستیک ، تعمیرات هیدروموتور همه موارد بالا برای تولید قالب تزریق پلاستیک بسیار مهم و حیاتی می باشد. در تولید قالب تزریق قطعه باید مشخص شود که قطعه دارای چه بخش هایی است ، چه حفره ها و چه سطحی دارد ، کلاً کارکرد قطعه چیست تا تمام این موارد در داخل قالب قطعه لحاظ شود. سپس قالب قطعه تولید می‌شود و به دستگاه تزریق پلاستیک الصاق می شود.

هیدرولیک تهران تامین کننده پمپ هیدرولیک ، هیدروموتور ، دستگاه تزریق پلاستیک

تعمیرات دستگاه تزریق پلاستیک پذیرفته میشود

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

شماره تماس : 02133308914

شماره همراه : 09121444085

 

نمایندگی دستگاه تزریق پلاستیک

در هر کدام از این گروه ها شما مشتریانی دارید که برقراری ارتباط با آن ها روش مخصوصی دارد؛ مثلا دسته اول را باید از طریق مراکز فروش بیابید، در مورد دسته دوم باید با تولیدکنندگان میوه و مرغ یا مراکز درگیر با حمل و نقل کاغذ و کتاب و… ارتباط برقرار کنید و در مورد سوم باید سراغ صنف تولیدکنندگان این لوازم بروید و ببینید که قصه چند چنده؟در مرحله بعد باید بازیگران گروه کالایی را بشناسید؛ یعنی این که چند تولیدکننده در کشور و منطقه هم اکنون فعال اند و چند واحد در حال راه اندازی است؟ میزان واردات (بازیگران خارجی) کدام اند؟ صنایع پیشین و پسین چگونه اند؟ و…

دستگاه تزریق پلاستیک

امروزه از دستگاه های تزریق برقی برای تولید قطعات پلاستیکی استفاده می‌شود. این نوع دستگاه ها دارای موتور با سرعت بالا می‌باشند که فرایند تولید قطعات پلاستیکی را به صورت دیجیتالی کنترل می کنند. دقت بسیار بالا و تکرار پذیری سریع در این دستگاه ها باعث شده است که به سرعت جایگزین دستگاه های دل قدیمی هیدرولیکی شوندفرآیند تولید، با همه ریزه کاری هایی که در اجرا دارد، چندان پیچیده نیست و یادگیری مهارت کار با دستگاه هم چندان سخت نیست. برخی فکر می کنند که با تهیه وام و خرید دستگاه و راه اندازی کارگاه، کار تمام است اما باتجربه تر ها می دانند که شاید کمتر از 20 درصد کار است؛ امروز برنامه ریزی، بازاریابی و فروش است که تعیین کننده میزان کارآمدی ایده شماست. لذا اولین اقدام شما باید تحقیق کافی و طراحی برنامه فروش باشد.

امروزه برقی با استفاده

گرانول پلی اتیلن از مخزن مخروط بالا وارد سیلندر می شود. بدنه سیلندر که با گرمکن های قوی داغ می شود، گرانول را ذوب می کند. حرکت دورانی سیلندر و شکل مارپیچی درون آن (مانند چرخ گوشت) گرانول مایع شده را به درون قالب هدایت می کند. بعد از اتمام این فرآیند، برای لحظاتی تزریق مواد به قالب متوقف شده و سیستم سرمایش، مواد داخل قالب را سرد می کند. در آخرین مرحله قالب (که از دو قسمت تشکیل شده) باز می شود و محصول تولیدی به بیرون پرتاب می شود. بعد از این مرحله، فرآیند فوق دوباره تکرار می شود. هرچه قدرت خنک کنندگی دستگاه بیشتر باشد سرعت تولید بیشتر خواهد بود. دستگاه تزریق پلاستیک را می توانید از شرکت های داخلی تولیدکننده یا واردکننده بخرید.

فروشگاه هیدروموتور

شرکت دانفوس از مهم ترین و بزرگترین تولید کنندگان هیدروموتورهای اوربیتالی با شاخصه سرعت کم در قبال گشتاور بالا می باشد. دانفوس بیش از 3000 هیدروموتور اوربیتالی متفاوت (در اندازه ها و نوع شفت مختلف) را با توجه فروشگاه هیدروموتور به نوع استفاده آن می تواند به مصرف کننده جهت کاربرد در صنایع مختلف پیشنهاد دهد. در واقع این عملگر ها، هیدروموتور می باشند که وظیفه اصلی آن ایجاد حرکت دورانی است. به عبارت دیگر هیدروموتور معکوس عملی که پمپ هیدرولیک به روی سیال اعمال می کند را انجام می دهد. موتور هیدرولیکی انرژی هیدرولیکی را از سیال حامل انرژی دریافت کرده و آن را به انرژی مکانیکی به منظور انجام کار تبدیل می کند. هیدروموتور ها کاربرد های متعددی دارند که یکی از انواع آن هیدروموتور حرکت است که در ادامه انواع و عملکرد این موتور هیدرولیکی را مورد بررسی قرار می دهیم.

نسبت به چرخ دنده خارجی

عملگر دورانی هیدرولیکی یا همان موتور چرخ دنده داخلی فروشگاه هیدروموتور نوع دیگری از موتورهای دورانی چرخ دنده ای هستند که در ساختمان داخلی آنها دو چرخ دنده داخلی و خارجی با یکدیگر درگیر می باشند. سیال تحت فشار به محفظه موتور وارد شده و موجبات درگیری کامل چرخ دنده ها را فراهم می سازد. گشتاور موتورهای چرخ دنده داخلی (نسبت به چرخ دنده خارجی) دارای تغییرات کمتری بوده و لذا برای کاربردهای با سرعت پایین مناسب تر هستند. در این نوع موتور هیدرولیکی، مکانیزم درگیری دندانه ها به گونه ای است که ایجاد گشتاورهای خروجی بالا و سرعت های پایین و یکنواخت امکان پذیر می باشد. هیدروموتور دنده ای را نیز می توان در ترکیب با جعبه دنده های کاهنده مورد استفاده قرار داد که در این حالت، دستیابی به سرعت های کمتر از 1 دور بر دقیقه با گشتاورهای بالاتر از 400 N.m امکان پذیر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *