شیرآلات هیدرولیکی

شیرآلات هیدرولیک

شیرآلات هیدرولیکی

شیرآلات هیدرولیکی

شیرآلات هیدرولیکی ، نمایندگی شیرآلات هیدرولیکی ، فروش و تامین شیرآلات هیدرولیکی ، تعمیرات هیدروموتور ، قطعات هیدروموتور ، تعمیرات پمپ بالانس عدم تعادل نیرو حذف شده است. سطح داخل شیرآلات هیدرولیک این پمپ ها ، فرم بیضوی دارد و این فرم سبب می شود که در یک بار گردش شفت پمپ ، پره ها دو بار درون شیارهای روتور جابه جا شوند. بدین ترتیب لازم است در این پمپ ها دو دریچه دریچه ورودی در هم ادغام شده ، به طوری که بر روی بدنه پمپ عملا یک دریچه ورودی و یک دریچه خروجی مشاهده می گردد. این طرح باعث می شود که فشار به صورت مساوی ایجاد شود. بدین ترتیب نیروی متعادلی به شفت اصلی پمپ وارد شده و اصطلاحا پمپ بالانس می باشد. این پمپ ها ی پره ای تحمل فشارها و سرعت های بیشتری نسبت به پمپ ها ی پره ای غیر بالانس دارند ، زیرا سایش یاتاقان شفت اصلی

هیدرولیک تهران تامین کننده پمپ هیدرولیک ، هیدروموتور ، دستگاه تزریق پلاستیک

تعمیرات شیرآلات هیدرولیکی پذیرفته میشود

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

شماره تماس : 02133308914

شماره همراه : 09121444085

شیر هیدرولیک یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین اجزای سیستم هیدرولیک می باشد و به عنوان یک جزء فرمان دهنده ی سیستم هیدرولیکی محسوب می شود.با شیرهای هیدرولیک می توان مسیر کرکت سیال تغییر داد (شیرهای دایرکشنال یا کنترل جهت)، دبی سیستم را کنترل کرد(شیرهای کنترل دبی یا فلو کنترل)، فشار سیستم هیدرولیکی را کنترل کرد( رلیف ولو یا کنترل فشار).اینها برجسته ترین وظایفی است که یک شیر هیدرولیکی می تواند انجام دهد. از ابعاد دیگر نیز می توان شیرهای هیدرولیکی را تفکیک کرد. چنانچه دسته¬بندی شیرهای هیدرولیکی براساس نوع اِلمان درونی باشد، در آنصورت، به انواع زیر گروه بندی می شوند.

نمایندگی شیر هیدرولیک

شیر دیافراگمی از شیرآلات محسوب می شود که با حرکت خطی باعث تنظیم جریان میشود.علت نامگذاری این نوع شیر هیدرولیکی بعلت وجود یک دیافراگم درون آن است. شیر دیافراگمی توسعه یافته برای استفاده در صنایع دارویی و غذایی بوده و علت آن این است که در این صنایع آنچه نیاز است کمترین سطح تماس بین سیال با بدنه و قسمتهای بالایی شیر است تا کمترین آلودگی احتمالی به سیال منتقل شود. بنابراین شیرهای دیافراگمی بدلیل وجود دیافراگم موجب ‌می شوند سیال در حداقل تماس با قسمتهای بالایی و مختلف شیر باشد.

فروش و تامین شیرآلات هیدرولیک

پمپ هیدرولیک دنده ای دنده خارجی متشکل از دو نمایندگی شیرآلات هیدرولیک است که در آن شفت محرک با خار به چرخدنده محرک پمپ وصل شده است. چرخدنده هرزگرد با چرخدنده محرک درگیر است و هر دو باهم می چرخند. دندانه های چرخدنده های درگیر با هم ، دریچه های ورودی و خروجی پمپ را نمایندگی شیرآلات هیدرولیکی به هم آب بندی می کنند. با گردش چرخدنده ها ، در قسمت ورودی پمپ ، دندانه های دو چرندنده از هم باز می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *