هیدروموتور پارکر

هیدروموتور پارکر

هیدروموتور پارکر

هیدروموتور پارکر

هیدروموتور پارکر ، نمایندگی هیدروموتور پارکر ، فروش و تامین هیدروموتور پارکر ، هیدروموتور ، تعمیرات هیدروموتور ، قطعات هیدروموتور یکی از اجزای مهمی که در سیستم های هیدرولیک وجود دارد آکومولاتور است. هنگامی که سیال دارای انرژی و فشار از موتور های هیدرولیک به سمت تانک هیدرولیک باز می گردد، انرژی موجود در آن را به صورت انرژی پتانسیل در خود ذخیره کرده و هنگامی که فشار سیستم هیدرولیک کم است و یا سیستم هیدرولیک غیر فعال است این انرژی را به شکل انرژی جنبشی به سیستم هیدرولیک باز می گرداند. دیگر کاربرد این سیستم ذخیره انرژی و فشار بیش از حد سیال است که اگر این انرژی از آن گرفته نشود، سبب ایجاد صدمه و خسارت به لوله ها و یا سایر دستگاه های موجود در این سیستم می شود. به صورت کلی آکومولاتور ها به سه دسته گازی، وزنه ای و فنری تقسیم می شوند.

هیدرولیک تهران تامین کننده پمپ هیدرولیک ، هیدروموتور ، دستگاه تزریق پلاستیک

تعمیرات هیدروموتور بلغاری پذیرفته میشود

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

شماره تماس : 02133308914

شماره همراه : 09121444085

 

استفاده می شود . تماس بین قطعه فوق و شفت لنگ هیدروموتور توسط یاتاقان های هیدرواستاتیک روانکاری می گردد .برای ایجاد روغنکاری هیدرو استاتیک ، از سیال پر فشار مدار ، از طریق کانال هایی که بر روی شفت جهت هدایت روغن به درون هر کدام از پیستون ها تزریق می شود استفاده می گردد. ترتیب توالی هدایت روغن جهت گردش محور از طریق کانال هایی که بر روی شفت قرار گرفته اند و نحوه قرار گیری آنها درون بخش انتهایی پوسته تعیین می شود .

فروش و تامین هیدروموتور پارکر

موتور های هیدرولیکی به صورت کلی به دو دسته هیدروموتور با جابجایی ثابت و هیدروموتور با جابجایی متغیر تقسیم می شوند. در نوع جابجایی ثابت این محصول همواره دور خروجی ثابت بوده و سرعت چرخش محور یکنواخت و بدون تغییر است، در حالی که در نوع جابجایی متغیر، می توان میزان گشتاور و سرعت محور موتور را در حالت های مختلفی که موتور برای آن حالت ها طراحی شده است، تنظیم کرد. هیدروموتور حرکت بر اساس ساختمان و ساختار آن به سه گروه پره ای، چرخ دنده ای و پیستونی تقسیم می شود:

نمایندگی هیدروموتور پارکر

در واقع این عملگر ها، هیدروموتور می باشند که وظیفه اصلی آن ایجاد حرکت دورانی است. به عبارت دیگر هیدروموتور معکوس عملی که پمپ هیدرولیک به روی سیال اعمال می کند را انجام می دهد. موتور هیدرولیکی انرژی هیدرولیکی را از سیال حامل انرژی دریافت کرده و آن را به انرژی مکانیکی به منظور انجام کار تبدیل می کند. هیدروموتور ها کاربرد های متعددی دارند که یکی از انواع آن هیدروموتور حرکت است که در ادامه انواع و عملکرد این موتور هیدرولیکی را مورد بررسی قرار می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *