هیدروموتور, هیدروموتور پیستونی

هیدروموتور پیستونی

هیدروموتور پیستونی

هیدروموتور پیستونی

هیدرولیک تهران تامین کننده هیدروموتور پیستونی ، نمایندگی هیدروموتور پیستونی ، فروش هیدروموتور پیستونی ، هیدروموتور ، تعمیرات هیدروموتور ، هر چه سطح مقطع دنده‌ها بزرگ‌تر باشد یا به عبارتی دنده‌ها بزرگ‌تر باشد، نیروی گشتاور هیدروموتور بیشتر گردیده و سرعت آن کم می‌گردد که عکس این عمل نیز صادق می‌باشد.این‌گونه هیدروموتورها در توان‌های مختلف ( توان‌های هیدروموتورها را برحسب hp اسب بخار یا kw کیلووات می‌سنجند) در دسترس می‌باشد.معمولاً حداکثر سرعت چرخش برحسب دور بر دقیقه‌ی این‌گونه هیدروموتورها 1000rpm بوده که جهت تبدیل به نیروهای بیشتر، شافت خروجی این‌گونه هیدروموتورها مستقیما به گیربکس‌های کاهش‌دهنده سرعت و افزاینده قدرت نصب و از خروجی گیربکس جهت حرکت‌های چرخشی مورداستفاده می‌گردد.

هیدرولیک تهران تامین کننده پمپ هیدرولیک ، هیدروموتور ، دستگاه تزریق پلاستیک

تعمیرات هیدروموتور پیستونی پذیرفته میشود

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

شماره تماس : 02133308914

شماره همراه : 09121444085

درصورتی‌که بخواهیم بالانس هیدرولیکی ازنظر فشار در یک هیدروموتور ایجاد گردد معمولاً مسیری از قسمت خروجی به قسمت ورودی باز نموده که به این وسیله نیروهای فشاری قسمت کم‌فشار و پرفشار را در مقابل هیدروموتور پیستونی یکدیگر قرار داده که توسط آن بالانس هیدرولیکی ایجاد نموده و بتوان سرعت و قدرت یکنواخت ایجاد نمود. عملکرد این‌گونه هیدروموتورها (شکل زیر) تا حدود بسیار زیادی مشابه پمپ‌های پره‌ای می‌باشد که صفحه‌ای دارای چندین شیار ( با توجه به نوع طراحی سازنده تعداد شیارها مشخص می‌گردد) که داخل هر شیار تیغه‌هایی ( Blads ) که در پست آن‌ها فنرهایی جهت هدایت تیغه‌ها همیشه به سمت بیرون به‌صورت خارج از مرکز داخل محفظه‌ای نصب گردیده است، می‌باشد.

نمایندگی هیدروموتور پیستونی

در هنگام ورود سیال از مجرای ورودی سیال، تیغه‌ها را حول محور صفحه حرکت داده و هر چه صفحه در محفظه‌ای که خارج از مرکز با صفحه هست، چرخش می‌نماید نیروی بیشتری به پره‌ها وارد گردیده و موجب چرخش سریع‌تر می‌گردد. هیدروموتور پیستونی این‌گونه هیدروموتورها معمولاً فقط به یک سمت (در جهت عقربه‌های ساعت و یا خلاف آن) تولید می‌گردند و درصورتی‌که بخواهیم از دو طرف استفاده نماییم برای حفظ لوازم آب‌بندی می‌بایست به توصیه‌های سازنده‌ی آن توجه نماییم.

فروش هیدروموتور پیستونی

موتورهای هیدرولیکی در صنایع مختلف مانند: صنایع فولاد، صنایع ماشین‌سازی، صنایع سیمان، صنایع معدن و… کاربرد داشته و از مهم‌ترین اجزا موجود برای تولید توان به‌شمار می‌روند. بعد از آن‌که به سوال هیدروموتور چیست پاسخ دادیم، بد نیست انواع هیدروموتور را نیز معرفی کرده و توضیح مختصری در رابطه با هر یک از آن‌ها ارائه دهیم. موتور هیدرولیکی پیستونی یکی از پرکاربردترین انواع هیدروموتور در صنایع بوده و علاوه بر سرعت بالا، از توان خروجی بسیار خوبی نیز برخوردار است. توان خروجی این موتورها در حدود 5000 دور بر دقیقه است و این موضوع یکی از مهم‌ترین دلایل افزایش محبوبت و کاربرد آن‌ها در صنایع مختلف به‌شمار می‌رود.

تعمیرات هیدروموتور

در موتورهای هیدرولیکی دنده‌ای، انرژی مکانیکی با استفاده از درگیری چرخ‌دنده‌های موتور که به‌صورت داخلی یا خارجی با یکدیگر درگیر هستند، تولید می‌شود. حداکثر سرعت این نوع موتورها در حدود 1000 دور بر دقیقه بوده و از نظر قدرت، هیدروموتور پیستونی در رده‌ی پایین‌تری نسبت به موتورهای پیستونی قرار دارند. یکی دیگر از رایج‌ترین انواع هیدروموتور، انوع پره‌ای آن است که با نام‌های کارتریجی یا تیغه‌ای نیز در بازار شناخته می‌شوند. این موتورها از تعدادی صفحه تشکیل شده‌اند و ورود سیال به داخل این صفحه‌ها، سبب چرخش پره‌ها و تولید انرژی مکانیکی می‌گردد.

فروش و تامین هیدروموتور پیستونی

موتور هیدرولیکی اوربیتالی یا ژیروتوری از دو چرخ‌دنده که به‌صورت خارج از مرکز با یکدیگر درگیر هستند، تشکیل شده و با توجه به میزان گشتاور تولیدشده توسط آن‌، برای استفاده در سرعت‌های پایین مناسب است. یکی از پرکاردترین هیدرو پمپ ها هیدروموتور اینترموت می باشد. شما با استفاده از این هیدروموور متوجه کارایی فوق العاده و قدرت توان بالای آن می شوید. قیمت هیدروموتور یکی از موضوعاتی است که بیشترین تاثیر را در خرید داشته و نقش تعیین‌کننده‌ای در انتخاب محصول بر عهده دارد. قیمت هیدروموتور به عوامل مختلفی چون: نوع موتورهیدرولیکی، توان موتور و سرعت آن بستگی دارد و هر یک از این عوامل سبب ایجاد نوسان در قیمت موتور هیدرولیکی می‌گردند. خرید از مراکز معتبر عرضه انواع موتور هیدرولیکی، ضمن ایجاد اطمینان خاطر بابت تهیه یک محصول مرغوب و باکیفیت، هزینه‌های شما را نیز به میزان قابل ملاحظه‌ای کاهش داده و صرفه‌جویی اقتصادی را برایتان به‌دنبال خواهد داشت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *