پمپ هیدرولیک سروویی

پمپ هیدرولیک سروویی

پمپ هیدرولیک سروویی

پمپ هیدرولیک سروویی

پمپ هیدرولیک سروویی ، نمایندگی پمپ هیدرولیک سروویی ، فروش پمپ هیدرولیک سروویی ، تعمیرات هیدروموتور ، تعمیرات پمپ هیدرولیک اولين نکته ای که در انتخاب پمپ مناسب هيدروليك براي يك كاربرد معين می بایست مدنظر قرار داد، بررسي ميزان فشار و جريان مورد نياز در مدار است لذا اول باید منحني جريان و فشار در يك چرخه زماني محاسبه شود و در همین راستا همزماني مصرف در فاکتور های مختلف مربوطه مشخص گردد تا حداكثر جريان مورد نياز معین گردد. براي انتخاب پمپ هیدرولیک مناسب می بایست

هیدرولیک تهران تامین کننده پمپ هیدرولیک ، هیدروموتور ، دستگاه تزریق پلاستیک

تعمیرات پمپ هیدرولیک سروویی پذیرفته میشود

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

شماره تماس : 02133308914

شماره همراه : 09121444085

آنچه به عنوان نیرو محرکه در سیستم های هیدرولیک عمل می کند، موتورهای احتراقی یا الکتروموتورها هستند. محدوده سرعت های تعریف شده برای الکتروموتورها بین 1200 تا 1800 rpm است؛ البته لازم به ذکر است که در کاربردهای هوایی و فضایی، پمپ با سرعت 2000 rpm هم به کار می رود. در مواردی که سیستم متحرک است و یا اینکه مشکل کمبود فضا وجود دارد و همچنین ویژگی وزن و حجم پمپ مهم است، باید از واحد های کوچک که دارای سرعت بالایی هستند، استفاده کرد.

نمایندگی پمپ هیدرولیک سروویی

برخلاف بعضی از تعاریف اشتباه پمپ در مدار فشار ایجاد نمی کند و وظیفه آن تولید و به جریان انداختن مایع مورد نظر ما می باشد. به عبارتی دیگر پمپ انرژی مکانیکی سیستم هیدرولیک را به کمک موتورهای الکتریکی، احتراقی و غیره تامین می کند. در اصل در یک سیستم هیدرولیک فشار بیانگر میزان مقاومت به وجود آمده در مقابل خروجی پمپ است. برای مثال اگر خروجی یک پمپ با جا به جایی مثبت، به اتمسفر باز باشد، ضمن برقراری جریان سیال، به دلیل نبودن مقاومت در برابر جریان، فشاری بالاتر از فشار اتمسفر وجود نخواهد داشت. متقابلا در صورت مسدود شدن کامل خروجی پمپ، مقاومت بی نهایتی به صورت تئوریک در مقابل جریان ایجاد می گردد.

فروش پمپ هیدرولیک سروویی

پمپ‌های چرخ‌دنده‌ای به سه دسته‌ی دنده خارجی، دنده داخلی و پیچی یا اسکرو تقسیم شده و جزو پرکاربردترین انواع پمپ‌های جابه‌جایی مثبت به‌شمار می‌روند. پمپ‌ کارتریجی یا پره‌ای که گاهی اوقات با نام پمپ هیدرولیک تیغه‌ای نیز از آن یاد می‌شود، بازده مکانیکی بسیار خوبی داشته و راندمان کلی آن نیز در حدود ۸۵ درصد است. این نوع پمپ‌ها حساسیت بسیار بالایی به تمیزی روغن دارند و برای فشار متوسط در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرند. قیمت پمپ هیدرولیک کارتریجی بسیار مناسب بوده و همین موضوع نیز سبب مقرون‌به‌صرفه نامیده شدن این پمپ در بازار خرید و فروش پمپ هیدرولیک شده است.

سومین نوع از پمپ‌ها

سومین نوع از پمپ‌های جابجایی مثبت که با نام پمپ‌های پیستونی شناخته می‌شوند، به دو نوع پیستونی محوری و پیستونی شعاعی تقسیم شده و جزو متنوع‌ترین پمپ‌های هیدرولیک به‌شمار می‌روند. این محصولات در زمینه شیرآلات همراه خود نیز جزو پرتنوع‌ترین پمپ‌های موجود در بازار بوده و تقاضای بسیار زیادی برای آن‌ها وجود دارد. قابل تعمیر بودن و قابلیت تحمل فشار بالا، جزو اصلی‌ترین مزایای این پمپ‌ها محسوب شده و نقش بسیار زیادی در افزایش تقاضا برای آن‌ها بر عهده داشته است.

مقدار فشار پمپ هیدرولیک

مقدار فشار پمپ هیدرولیک و میزان دبی، مهم‌ترین عواملی هستند که در خرید این پمپ‌ها باید مدنظر قرار داده شده و معیار اصلی برای تصمیم‌گیری به‌شمار روند. بد نیست بدانید که واحد سنجش دبی در پمپ‌های پیستونی و چرخ‌دنده‌ای، لیتر بر دقیقه و برای پمپ‌های کارتریجی گالن بر دقیقه در نظر گرفته شده و میزان فشار انواع پمپ‌های هیدرولیکی نیز با واحد بار سنجیده می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *