پمپ هیدرولیک, پمپ هیدرولیک پیستونی

پمپ هیدرولیک پیستونی

پمپ هیدرولیک پیستونی

پمپ هیدرولیک پیستونی

هیدرولیک تهران تامین کننده ، پمپ هیدرولیک پیستونی ، نمایندگی پمپ هیدرولیک پیستونی ، فروش و تامین پمپ هیدرولیک پیستونی ، پمپ هیدرولیک ، وقتی که شافت توسط محرك به چرخش در می آید نیز به چرخش در می آیند .از آنجا که پمپ هیدرولیکی پیستونی صفحه مورب توسط کفشك ها روی صفحه مایل قرار گرفته اند ،با چرخش درام ، پمپ هیدورلیک پیستونی صفحه مورب درون درام حرکت رفت و برگشتی انجام می دهند. مکش و دهش پمپ از طریق سوراخ های لوبیایی شکل صفحه کنترلی انجام می شود . اتصال این صفحه با بدنه به صورت صلب می باشد.

هیدرولیک تهران تامین کننده پمپ هیدرولیک ، هیدروموتور ، دستگاه تزریق پلاستیک

تعمیرات پمپ هیدرولیک پیستونی پذیرفته میشود

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

شماره تماس : 02133308914

شماره همراه : 09121444085

پیستون هایی که به سمت بیرون درام حرکت می کنند ،از طری سوراخ لوبیایی شکل به دهانه مکش (آبی) متصل می شوند و سیال را به داخل مکش می کنند. پمپ هیدرولیک پیستونی صفحه مورب دیگر از طریق سوراخ لوبیایی شکل دوم به سمت فشار (قرمز) متصل هستند و با حرکت به داخل درام ،سیال را به دهانه خروجی پمپ هدایت می کنند. همواره یك پیستون در حال تغییر از مکش به دهش یا بلعکس می باشد. روانکاری سطح بین کفشك ها و صفحه مورب از طریق سوراخ داخل پیستون ها انجام می شود.

نمایندگی پمپ هیدرولیک پیستونی

همچنین در این مد سطح صفحه کنترل به صورت کروی طراحی شده است که باعث هم مرکز شدن خودکار درام روی صفحه کنترل می شود. پمپ هیدرولیک پیستونی صفحه مایل با جابجایی متغیر برای کار در سیستم های مدار بسته با خط مکش تحت فشار طراحی شده است .در این سیستم ها سیال برگشتی از مصرف کننده ها ،تحت فشار پمپ کمکی ،وارد خط مکش پمپ اصلی می شوند .کاهش روغن درون سیستم بر اثر نشتی ،توسط پمپ کمکی(2 ) تامین می شود.

فروش و تامین پمپ هیدرولیک پیستونی

همانگونه که در شکل ملاحظه می شود با محور مایل،شافت گردان ، فلنج درام ،پیستون های ، میله اتصال و صفحه کنترل در یك پوسته ثابت جای گرفته اند .فلنج، بر شافت گردان عمود است .درام ،پیستون ها و میله های اتصال در یك زاویه 25 نسبت به محور شافت قرار دارند. فلنج ،توسط میله های اتصال و پیستون ها با درام مرتبط است .درام روی پین مرکزی قرار می گیرد. پمپ هیدرولیکی پیستونی محوری با محور مایل هرگاه شافت بچرخد ، درام نیز به واسطه پیستون ها و میله های اتصال می چرخد.از آنجا که پیستون ها ،توسط میله های اتصال ، به فلنج متصل می باشند ،با گردش شافت ،پیستونها یك حرکت رفت و برگشت را درون درام انجام می دهند.

قدرت سیال تحت فشار

هیدروموتور های با دوران محدود به کمک قدرت سیال تحت فشار و همچنین در زوایای محدود و ثابتی دوران می کند. این دسته از عملگرها دارای ابعاد کوچک و همچنین نصب آسان برای وارد کردن گشتاورهای زیاد و در هر جهتی مناسب است. گشتاور در خروجی، متناسب با مقدار فشار سیال قابل تغییر است. نحوه عملکرد این هیدروموتور ها به این ترتیب است که سیال وارد محفظه هیدروموتور شده و به صفحه متحرکی که داخل محفظه است فشار وارد می کند؛ این صفحه نیز به یک شفت خروجی اتصال داشته که با حرکت خود آن شفت را به گردش درمی آورد.

موتور هیدرولیک

موتور هیدرولیک با سرعت بسیار بالا استفاده میشوند. که البته زمینه موجودی انها در بازار ایران کم استاغلب این موتور هیدرولیک با استفاد از گیربکس روی دستگاه های تزریق پلاستیک استفاده میشوند . این نوع هیدروموتور از یک صفحه‌ دورانی با تعدادی شیار تشکیل شده است. داخل شیارها تیغه‌هایی وجود دارد که بوسیله یک­ سری فنر که در پشت هرکدام از آنها تعبیه شده است شعایی رو به بیرون هدایت می­شوند.با توجه به عملکرد کلی هیدروموتورها که در بالا توضیح دادیم فشار سیال باعث حرکت سیستم هیدرولیکی می­شود اینگونه که سیال از ورودی سیستم وارد می­شود. و باعث حرکت تیغه­ ها  و نیروی زیادی را برای چرخش سریع به پره­ ها وارد می­کند. و چرخش صفحه دوار باعث انتقال نیروی زیادی به پره‌ها و چرخش سریع آن می­ شود. هیدروموتورهای پره­ای از دو طرف قابل استفاده نمی­باشند یا در جهت عقربه ­های ساعت یا برخلاف آن حرکت می­کنند.

هیدروموتور قلب تپنده

به جرات می‌توان گفت که هیدروموتور قلب تپنده اتوماسیون هیدرولیک در صنایع مختلف بوده و نقش بسیار مهمی در به گردش درآمدن چرخ‌های صنعت بر عهده دارد؛ اما هیدروموتور چیست و در کدام‌یک از صنایع کاربرد دارد؟ هیدروموتور (Hydro motor) یا موتور هیدرولیکی یک وسیله دورانی در اتوماسیون‌های هیدرولیکی است که نقش تبدیل انرژی هیدرولیکی به انرژی مکانیکی را در سیستم بر عهده دارد. این وسیله در واقع، نوعی عملگر هیدرولیکی است که انرژی موجود در روغن‌های هیدرولیک را به حرکت دورانی تبدیل کرده و سبب ایجاد حرکت در سیستم‌های هیدرولیکی می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *